掲示板

off://Valami sörözésféle

thumbnail
12年前 に Richard Kovacs によって更新されました。

off://Valami sörözésféle

New Member 投稿: 23 参加年月日: 10/06/14 最新の投稿
Sziasztok!

kicsit off, de nem tudom mit szolnátok ahhoz az ötlethez, hogy (a többi fejlesztői közösséghez hasonlóan) mi is szervezzünk egy baráti sörözést/limonádézást/stb. Saját tapasztalatom szerint az Eclipse Demo Camp, JUM (bár ez nem annyira kötetlen), és a többi hasonló megmozdulás jól szokott elsűlni, szóval egy próbát megérdemelne a Liferay fejlesztői közösség is.

Kíváncsan várom a hozzászólásokat/észrevételeket.

Üdv,
Ricsi
thumbnail
12年前 に István Székely によって更新されました。

RE: off://Valami sörözésféle

New Member 投稿: 8 参加年月日: 09/07/20 最新の投稿
Szia Ricsi!

Mindenképpen jó ötletnek találom. Itt találkozni lehetne a magyarországi Liferay fejlesztőkkel, kicsit jobban képbe kerülni, mennyire aktív az itthoni fejlesztés, tapasztalatot cserélni, stb.

Üdv,
Stivi
12年前 に Miklós Sándor によって更新されました。

RE: off://Valami sörözésféle

New Member 投稿: 3 参加年月日: 09/07/20 最新の投稿
Szia Ricsi!

Szerintem is jó ötlet lenne összejöveteleket szervezni (talán az EDC-hez hasonló kötetlenebb stílusban).
Esetleg nem tudsz valakit, aki jártas az ilyesmik megszervezésében?

Üdv,
Miki
12年前 に Vilmos Kozma によって更新されました。

RE: off://Valami sörözésféle

Junior Member 投稿: 68 参加年月日: 09/11/12 最新の投稿
Miklós Sándor:


Esetleg nem tudsz valakit, aki jártas az ilyesmik megszervezésében?



Sziasztok!

Beszélgettünk erről cégen belül és arra jutottunk, hogy mi szívesen részt vennénk egy ilyenen, és a szervezésben is örömmel részt veszünk, mint cég. (Aitia)

Azt tudjuk már hogy akarunk-e előadásokat is, vagy tényleg csak kötetlen beszélgetés lenne?

Üdv,
Vili
thumbnail
12年前 に Richard Kovacs によって更新されました。

RE: off://Valami sörözésféle

New Member 投稿: 23 参加年月日: 10/06/14 最新の投稿
Vilmos Kozma:

Azt tudjuk már hogy akarunk-e előadásokat is, vagy tényleg csak kötetlen beszélgetés lenne?


Mivel a jelenlévők túlnyomó részt jártasak a Liferayben lehet nehéz lenne belőni egy szintet úgy, hogy mindenkinek élvezetes legyen. Mondjuk a EDC-s stílusban (max 15 min) akár lehetne is 1-2 előadás, de csak akkor ha az expertek megigérik, hogy nem maradnak otthon akkor sem ha basic a téma nekik emoticon. Ami még eszembe jutott, hogy a Liferaytől megkérni valakit, hogy valami "kulisszatitokról" meséljen nekünk egy 10-15 percben (nyilván nem marketing oldalról megközelítve).

Üdv,
Ricsi
thumbnail
12年前 に Vilmos Papp によって更新されました。

RE: off://Valami sörözésféle

Liferay Master 投稿: 529 参加年月日: 10/10/21 最新の投稿
Sziasztok!

Ha esetleg adtok ötletet arra vonatkozólag, hogy milyen kulisszatitkokra lennétek kíváncsiak, akkor futok egy kört a cégnél hátha valaki kedvet kap hozzá, hogy készüljön egy előadással. Esetleg ha éppen futó projektek körvonalait leírájatok, akkor esetleg nekünk is eszünkbe juthat valami amiből talán tudtok profitálni.

Ígérni nem tudok semmit, de körbe kérdezek a többieknél, viszont egy javasolt időpontot jó lenne tudni, mert októberben néhányan Frankfurtban leszünk.

Üdv.
Vili
thumbnail
12年前 に Zsolt Balogh によって更新されました。

RE: off://Valami sörözésféle

Expert 投稿: 463 参加年月日: 09/03/23 最新の投稿
Sziasztok,

Mit szólnátok most szerda este 7 órához?

A Liferay-s kollégáknak természetesen valahol az iroda közelében lenne jó, de nyitottak vagyunk másik helyre is. Van javaslatotok?

Kérlek jelezzétek részvételeteket ezen a fórumon, hogy lássuk, hogy hányan leszünk.

Köszönettel,
Zsolt
thumbnail
12年前 に Steve George によって更新されました。

RE: off://Valami sörözésféle

New Member 投稿: 3 参加年月日: 10/10/04 最新の投稿
Hi Zsolt,

I don't speak a lot of Hungarian but am quite involved with community activities, could I come as well.
I can make it on Wednesday at 7pm.

Best regards

Steve
thumbnail
12年前 に Richard Kovacs によって更新されました。

RE: off://Valami sörözésféle

New Member 投稿: 23 参加年月日: 10/06/14 最新の投稿
Hi All!

Szerda nekem jó, és az is ha közel van a LR irodához emoticon.

Ricsi
12年前 に Vilmos Kozma によって更新されました。

RE: off://Valami sörözésféle

Junior Member 投稿: 68 参加年月日: 09/11/12 最新の投稿
Én el tudnék képzelni jobbat is, de ha nincs más akkor megoldom. A helyet lassan kellene fixálni, viszont nekem nincs helyismeretem felétek. Liferay-es kollégák! Tudtok esetleg arra valami helyet?
12年前 に György RÁCZ によって更新されました。

RE: off://Valami sörözésféle

Junior Member 投稿: 62 参加年月日: 10/07/17 最新の投稿
Sziasztok!

Engem is érdekelne a közös sörözés, bár a szerda egy kicsit necces, de megpróbálom szabaddá tenni magam. Mivel vidékről ingázok én személy szerint jobban örülnék a 6 órának... de alkalmazkodom a többséghez. A pontos helyszínről mikor lesz infó? Holnap már szerda emoticon Nem tudom a Ti hogy vagytok vele, én támogatnám, ha ez a dolog rendszeres lenne pld havi 1 alkalom, így mindenki előre be tudná tervezni...

Üdv,
Gyuri
thumbnail
12年前 に Zsolt Balogh によって更新されました。

RE: off://Valami sörözésféle

Expert 投稿: 463 参加年月日: 09/03/23 最新の投稿
Sziasztok,

Igen, sikerült egy kicsit közeli dátumot választani, de szeretnénk, ha történne valami emoticon

Az első alkalmon megegyezhetünk a következő találkozók dátumáról (pl. minden hónap első szerdája).

Mivel még nem tudjuk, hogy mennyien leszünk, ezért nem tudjuk, hogy hova tudnánk menni. Javaslom, hogy találkozzunk az irodában (1139 Bp, Petneházy u. 50-52, 204-es iroda) és innen menjünk el valami közeli helyre a létszám függvényében.

Mit szóltok ehhez az ötlethez?

Üdv:
Zsolt
thumbnail
12年前 に Balázs Jilling によって更新されました。

RE: off://Valami sörözésféle

Junior Member 投稿: 32 参加年月日: 10/11/18 最新の投稿
Sziasztok!

Engem is mindenképpen érdekelne. Amit Zsolt írt, az nekem tökéletesen meg is felel.

Üdv,
Balázs
thumbnail
12年前 に Tibor Jándi によって更新されました。

RE: off://Valami sörözésféle

New Member 投稿: 2 参加年月日: 11/09/29 最新の投稿
I will be there emoticon
thumbnail
12年前 に László Hudák によって更新されました。

RE: off://Valami sörözésféle

New Member 投稿: 1 参加年月日: 11/08/15 最新の投稿
Helló!

Holnap tudok csatlakozni én is.

Üdv,
Laci
12年前 に Miklós Sándor によって更新されました。

RE: off://Valami sörözésféle

New Member 投稿: 3 参加年月日: 09/07/20 最新の投稿
Sziasztok!

Nekem jó az időpont, én biztosan ott leszek.

Üdv,
Miki
thumbnail
12年前 に Viktor Kovács によって更新されました。

RE: off://Valami sörözésféle

New Member 投稿: 1 参加年月日: 11/08/15 最新の投稿
Sziasztok!

Én is ott leszek.

Üdv:
Viktor
thumbnail
12年前 に Balázs Jilling によって更新されました。

RE: off://Valami sörözésféle

Junior Member 投稿: 32 参加年月日: 10/11/18 最新の投稿
Sziasztok!

Tud valaki mondani egy telefonszámot, amit fel lehet hívni, ha valaki nem érne oda időben az irodához, de csatlakozna a csapathoz? Persze, igyekszem majd odaérni, de azért just in case. ;)
thumbnail
12年前 に Zsolt Balogh によって更新されました。

RE: off://Valami sörözésféle

Expert 投稿: 463 参加年月日: 09/03/23 最新の投稿
Szia,

Ha nem érsz ide időben, kérlek a Zöld Angyal nevű vendéglátóipari egységbe gyere, ott sikerült helyet foglalni, ott leszünk várhatóan.

http://maps.google.com/maps/place?q=Z%C3%B6ld+Angyal+S%C3%B6r%C3%B6z%C5%91,+Budapest,+Orsz%C3%A1gb%C3%ADr%C3%B3+utca,+Magyarorsz%C3%A1g&hl=en&ie=UTF8&cid=14709031425519103920

Zsolt
thumbnail
12年前 に Balázs Jilling によって更新されました。

RE: off://Valami sörözésféle

Junior Member 投稿: 32 参加年月日: 10/11/18 最新の投稿
Remek, köszi!
12年前 に György RÁCZ によって更新されました。

RE: off://Valami sörözésféle

Junior Member 投稿: 62 参加年月日: 10/07/17 最新の投稿
Sziasztok!

Én is megyek + jön az egyik kollégám is... a listára vegyetek fel +2 főt. emoticon

Üdv,
Gyuri
thumbnail
12年前 に Zsolt Balogh によって更新されました。

RE: off://Valami sörözésféle

Expert 投稿: 463 参加年月日: 09/03/23 最新の投稿
Sziasztok,

Készül a magyar közösség Liferay-s oldala, hamarosan küldöm az információkat róla, addig is van néhány hírünk az eseménnyel kapcsolatban:

A képek felkerültek a Liferay Hungary Facebook oldalára: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.210820785649905.49894.143802022351782&type=1

Beszéltünk róla, hogy minden hónap első csütörtöke legyen a találkozó rendszeres időpontja, tehát a következő sörözést tartsuk november 3-án. Ezek az információk fel fognak kerülni a közösségi oldalra, de szeretnék ezúttal idejében szólni.

Üdv:
Zsolt