Combination View Flat View Tree View
Threads [ Previous | Next ]
toggle
Tomas Polesovsky
Setkání v Brně
September 1, 2011 11:46 AM
Answer

Tomas Polesovsky

LIFERAY STAFF

Rank: Liferay Master

Recent Posts

Ahoj kluci (škoda že nemáme holky emoticon ).

Jak Jirka Janák nadnesl, rád bych udělal nějaké posezení u piva v době konání SWSC (i když to se SWSC nebude mít nic společného). Co třeba úterý 6.9. 2011 večer, ještěnevímkde v Brně? Možná by šlo i pondělí 5.9. 2011?

Rozvažovali jsme, a nějaká přednáška/prezentace je asi zbytečná. Myslím, že primárně bychom si měli definovat, co vlastně od komunity očekáváme, co to znamená, že jsme komunita, a jak obecně využít tento potenciál.

Takže kdo by měl chuť přijít? Zvání jsou všichni, kteří se chtějí podílet. Možná, kdybychom našli nějakou hospůdku s WiFi, tak bychom mohli udělat telemost do Prahy?

Potvrďte prosím účast na doodle, ať víme, jak velký stůl emoticon

-- tom
Jakub Liska
RE: Setkání v Brně
September 5, 2011 12:55 AM
Answer

Jakub Liska

Rank: Regular Member

Recent Posts

Ahoj, ja prijel vcera z dovoleny, dneska mi to asi nevyjde, vubec jsem s tim nepocital. Jako bonus mi nefunguje Subscribe tady na foru. Jsem zasel nahodou. Ono to stejne vypada, ze bysme se dneska sesli 3 :-) Nebo ne ?

Jinak dovolim si trochu zalobovat:
LPS-20767 a diskuze

Jestli neznate modeshape, tak doporucuju omrknout, spickova prace...vote up pls.
Tomas Polesovsky
September 5, 2011 1:01 AM
Answer

Tomas Polesovsky

LIFERAY STAFF

Recent Posts

Ahoj,

6.9. je az zitra emoticon Ano, mozna bychom se sesli 3, to nemuzu rict. Nicmene pro zakladni zamysleni a vydefinovani ocekavani je podle me lepsi mensi tym. Dokonce jsem nekde cetl, ze vetsina uspesnych projektu zacina ve 3 lidech (vim, je to trochu off-topic emoticon)

Psal uz tusim Milan, ze mu nefunguje Subscribe, ale zdarne to vyresil.

Ja osobne tam budu. Jeste musim najit misto, ale vzhledem k vysokemu zajmu (ironie emoticon ) to muzeme udelat kdekoliv. Zajimalo by me, jestli by chteli nejak pripojit Milan a Artur?

- tom
Jakub Liska
September 5, 2011 1:18 AM
Answer

Jakub Liska

Recent Posts

Zitra bych prijel. Jestli nekdo pojede z Prahy, tak se muzeme domluvit. Auto k dispozici mam, ale prvni me napadl student agency, protoze pivka bych si docela dal :-)
Jakub Liska
September 6, 2011 2:07 AM
Answer

Jakub Liska

Recent Posts

Kluci nevim, nevim... stravil bych na ceste tam / zpet skoro 6 hodin. Ten zajem se zda byt celkem minimalni. Cekal jsem, ze se jeste nekdo ozve. Neprehodnotime ten datum ? Precejenom treba v sobotu, kdy neni prace, tak budou mit lidi z Prahy lepsi sanci dostat se do Brna a zpet.
Tomas Polesovsky
September 6, 2011 3:33 AM
Answer

Tomas Polesovsky

LIFERAY STAFF

Recent Posts

Abych řekl pravdu, taky jsem čekal nějaký zájem. Že se alespoň lidi ozvou, že nemůžou, že by jim vyhovoval jiný termín, a tak, no. Bohužel je ticho po pěšině.

Nějaká sobota by nemusela být špatná. Osobně mám až do října obsazeno. Buď v září navrhnete nějaký termín a zkusím se přizpůsobit, nebo v říjnu je to jedno.

Možná bychom mohli naplánovat taky někdy nějakou telekonferenci přes skype - to asi nebude mít nikdo problém.

Nicméně, prozatím ještě nehážu flintu do žita. Navrhuji sraz dneska v 19h na Čáře. Kdo budete chtít, příjďte. Podle zájmu se rozhodneme, jestli to bude Liferay meeting (nerad bych dělal komunitní událost bez komunity emoticon ), posezení u piva nebo prostě půjdu sám domů emoticon
Tomas Polesovsky
October 14, 2011 5:09 AM
Answer

Tomas Polesovsky

LIFERAY STAFF

Recent Posts

Pouze informace zpetne - sel jsem domu emoticon